Baltos Avelės po truputį sėlina į vestuvių planuotojų gretas. Nes, juk iš tiesų, mes mylime vestuves. Ir kiek galima rašyti apie svetimų žmonių svetimas šventes, tegul ir labai gražias bei šiltas. Bet norisi savųjų jaunavedžių, kurie pajustų tą vestuvių magiją, išdidžiai sakytų: „Štai, mūsų planuotojos“ ir žibėtų pamatę rezultatą.

vestuviu planuotoja
Nuotrauka: Local Masters

Iš pradžių apie tai, kas yra tos planuotojos Baltos Avelės, ar jos Jums reikalingos? Baltos Avelės mėgsta manyti, kad yra lyg Jūsų geriausios draugės, šventės pagalbininkės. Mes ne tik planuojame ir organizuojame. Būsime ten vestuvių dieną, pataisysime veliumą, prieš einant prie altoriaus, sumeistrausime žiedų pagalvėlę, ištiesime nosinę susigraudinus, išlaisvinsim nuo sveikintojų dovanojamų gėlių, papuošime, patarsime, sukontroliuosime. Lyg mažieji elfai, dirbantys Kalėdų Seneliui. Darysime viską, ko Jūs paprašysite. Baltų Avelių komandą sudaro Gintarė – pagrindinė avis, visų reikalų derintoja ir kontroliuotoja, jos dešinioji ranka – Skirmantė, dekoratorė ir grožių meistrautoja Kristina bei spaudos, dizaino ir maketų guru Aušrinė. Kaip matote, pasikvietus Aveles į savo šventę, atkrenta daug papildomų rūpesčių ir išlaidų.

Keletas patarimų, kaip dirbti su vestuvių planuotojomis, kad rezultatas nenuviltų.

Dar vienas labai svarbus ir jaunuosius dominantis aspektas – kaina. Užmokestis vestuvių planuotojams priklauso nuo daugelio aspektų ir tai nėra fiksuotas dydis. Svarbu, koks Jūsų vestuvių biudžetas ir pageidavimai, kiek svečių kviesite. Visa tai apsprendžia, kiek daug darbo planuotojai reikės įdėti, sutikite – šventė, kurioje dalyvauja 25 žmonės yra greičiau ir lengviau organizuojama, nei ta, kurioje svečių per 60. Be to, nepamirškite, kad vestuvių planuotojos ir koordinatorės su Jumis dirba ne tik šventės dieną – visi organizaciniai reikalai ir darbai pradedami spręsti bent prieš 6 mėnesius.

Baltos Avelės tiki, kad vestuvės yra nuostabi ir pernelyg trumpa diena, kuomet Jūs, trapios nuotakos, ir Jūs, išsiblaškę jaunikiai, turite rūpintis tik tuo, kaip iki galo mėgautis švente. Mes esame tam, kad tai pavyktų!

# # # # # # #

rugsėjo 30, 2015