Vestuvių planuotojos Baltos Avelės. Patarimai ir patirtys.

Baltos Avelės po truputį sėlina į vestuvių planuotojų gretas. Nes, juk iš tiesų, mes mylime vestuves. Ir kiek galima rašyti apie svetimų žmonių svetimas šventes, tegul ir labai gražias bei šiltas. Bet norisi savųjų jaunavedžių, kurie pajustų tą vestuvių magiją, išdidžiai sakytų: „Štai, mūsų planuotojos” ir žibėtų pamatę rezultatą.

vestuviu planuotoja
Nuotrauka: Local Masters

Iš pradžių apie tai, kas yra tos planuotojos Baltos Avelės, ar jos Jums reikalingos? Baltos Avelės mėgsta manyti, kad yra lyg Jūsų geriausios draugės, šventės pagalbininkės. Mes ne tik planuojame ir organizuojame. Būsime ten vestuvių dieną, pataisysime veliumą, prieš einant prie altoriaus, sumeistrausime žiedų pagalvėlę, ištiesime nosinę susigraudinus, išlaisvinsim nuo sveikintojų dovanojamų gėlių, papuošime, patarsime, sukontroliuosime. Lyg mažieji elfai, dirbantys Kalėdų Seneliui. Darysime viską, ko Jūs paprašysite. Baltų Avelių komandą sudaro Gintarė – pagrindinė avis, visų reikalų derintoja ir kontroliuotoja, jos dešinioji ranka – Skirmantė, dekoratorė ir grožių meistrautoja Kristina bei spaudos, dizaino ir maketų guru Aušrinė. Kaip matote, pasikvietus Aveles į savo šventę, atkrenta daug papildomų rūpesčių ir išlaidų.

Keletas patarimų, kaip dirbti su vestuvių planuotojomis, kad rezultatas nenuviltų.

  • Viską, absoliučiai viską joms pasakokite: ką mėgstate, ko ne, kokie Jūsų tikslūs planai vestuvių dieną, ką padarėte savarankiškai, kuo nebereikia rūpintis, ko nespėjate ir t.t. Tik nuolatinis bendravimas ir nuolatinis keitimasis informacija užtikrins, kad Tą Dieną viskas vyksta pagal planą, nėra jokių netikėtumų nei vestuvių planuotojai, nei asistentams, nei nuotakai.
  • Jeigu norite keletą darbų atlikti patys – užrašyti vardų korteles, sukomplektuoti svečių dovanėles, etc., iš anksto tai suderinkite su vestuvių planuotoja. Svarbu ne tik tai, kad Jūsų rankdarbiai būtų baigti anksčiau nei paskutinę dieną (kuomet dažnai nebėra laiko taisyti klaidų), bet ir tai, kaip viskas atrodys ir įsilies į bendrą  vaizdą. Vestuvių šventė dažnai turi savo tematiką, spalvinę gamą, dekoratoriai turi savo vizijas. Būna nesmagu, kuomet Jums dirbantis paslaugų teikėjų būrys, besistengiantis, kad visa šventė būtų vientisa ir išbaigta, stabdomas pačių jaunavedžių ar jų draugų, giminių. Suderinkite visas smulkmenas iki galo.
  • Pasitikėkite planuotojų nuomone ir patarimais – juk jie profesionalūs savo srities žinovai. Kitaip nei tetos, dėdės, draugės bei mamos dažnai siūlantys tai, kas jiems patinka, o ne tai, kas Jums tinka.
  • Nebijokite ir nesidrovėkite pasakyti „ne” nepatinkantiems vestuvių planuotojos siūlymams. Vėlgi, ji nėra nei giminė, nei draugė, kurios jausmai dėl to būtų įžeisti.

Dar vienas labai svarbus ir jaunuosius dominantis aspektas – kaina. Užmokestis vestuvių planuotojams priklauso nuo daugelio aspektų ir tai nėra fiksuotas dydis. Svarbu, koks Jūsų vestuvių biudžetas ir pageidavimai, kiek svečių kviesite. Visa tai apsprendžia, kiek daug darbo planuotojai reikės įdėti, sutikite – šventė, kurioje dalyvauja 25 žmonės yra greičiau ir lengviau organizuojama, nei ta, kurioje svečių per 60. Be to, nepamirškite, kad vestuvių planuotojos ir koordinatorės su Jumis dirba ne tik šventės dieną – visi organizaciniai reikalai ir darbai pradedami spręsti bent prieš 6 mėnesius.

Baltos Avelės tiki, kad vestuvės yra nuostabi ir pernelyg trumpa diena, kuomet Jūs, trapios nuotakos, ir Jūs, išsiblaškę jaunikiai, turite rūpintis tik tuo, kaip iki galo mėgautis švente. Mes esame tam, kad tai pavyktų!

You Might Also Like