Ką reiškia vestuvėms samdytis Baltas Aveles?

Kuomet artėja vestuvės, poros ima ieškoti įvairių paslaugų teikėjų. Ir mes puikiai suprantame, koks tai yra galvos skausmas. Juk daugelis paslaugų, kurias renkatės, yra sunkiai įvertinamos ir prognozuojamos – pavyzdžiui, jei patys nematėte, kaip dirba vestuvių vedėjas, neramu samdyti jį vien dėl geros kaimynės sesės rekomendacijos ar keleto youtube vaizdelių. Daugeliu atveju tiesiog jaučiatės lyg pirkdami katę maiše. Tačiau, kai kurios paslaugos labiau apčiuopiamos ir lengviau vertinamos – fotografai turi plačius portfolio, dekoratorės turi šusnį pavyzdžių, planuotojos turi savo sėkmės istorijų, kuriomis mielai dalijasi. Visgi, pagrindinis patarimas, kurį duodame jaunavedžiams, besirenkantiems vestuvių svajonių komandą – vadovaukitės širdimi ir karma :) Taigi, dabar norėtume pakalbėti apie tai, ką reiškia samdytis Baltas Aveles.

vestuviu planavimas
Nuotrauka: The Knot

Visi turime savo skonį ir pomėgius, savo vizijas ir ribas, kurių nenorime peržengti. Į tai pakankamai svarbu atsižvelgti, renkantis vestuvių planuotojas. Baltos Avelės mėgsta manyti, jog yra skirtos netradiciškoms vestuvėms – be piršlių korimo, limuzinų, išpuoštų dirbtinėmis gėlėmis, blizgančių jaunikių kostiumų.

  • Mes nuoširdžiai mylime originalumą ir drąsą, visuomet stengiamės išpildyti jūsų svajones ir vizijas, bet nebijome pasakyti savo nuomonės ir pakreipti jus tinkama linkme.
  • Mes nebijome dirbti su mažo biudžeto vestuvėmis, kadangi manome, jog visi turi teisę įgyvendinti savo svajones. Kartais mažiau yra daugiau, o vestuvių planuotojų patarimai ir patirtis leidžia atsisakyti nereikalingų išlaidų ir koncentruotis į pagrindinius dalykus.
  • Mes manome, kad ne biudžetas, ne prabangi suknelė ir net ne dekoras lemia, kad svečiai būna sužavėti jūsų švente. Visa tai padaro atmosfera ir nuoširdumas, dėmesys ir laisvė. Kuomet svečiai jaučiasi šventės dalimi, prisipildo šilumos ir tikrų įspūdžių.
  • Mes skatiname jaunavedžius planuoti šventę, kuri yra apie juos. Jei nesate hipsteriai rock’n’rollos, kam dėtis tuos conversus (net jei pintereste viskas atrodo taip smagiai); jei nesate manieringa dama, kam rinktis pernelyg elegantišką suknelę (juk vis tiek norėsite energingai trypti šokių aikštelėje per naktį, o ne visur suktis valso ritmu); jei nemėgstate jūros gėrybių, neverta jų įtraukti į meniu vien dėl ‘viską stebinčios turtingo dėdės akies’ ir t.t.
  • Mes stengiamės sukurti vientisą šventės vaizdą ir ‘atfiltruoti’ bereikalingas smulkmenas. Dirbame keturiese, rūpinamės dekoru, spauda, planavimu bei koordinavimu, tad galite būti tikri, jog viskas bus išbaigta.

Tad, tokios yra Baltos Avelės. Jeigu jums patikome, nesidrovėkite ir kreipkitės. Nėra padėties be išeities! :)
P.S. visiems, kurie nori su mumis susitikti gyvai – kviečiame į vestuvių parodą Kaune, Megoje, lapkričio 27 – 29 dienomis. Galėsite įvertinti ne tik mūsų minėtas karmas, bet ir mūsų talentingą dekoratorę, kuri ruošia ypatingą stendą!

You Might Also Like