Kuomet artėja vestuvės, poros ima ieškoti įvairių paslaugų teikėjų. Ir mes puikiai suprantame, koks tai yra galvos skausmas. Juk daugelis paslaugų, kurias renkatės, yra sunkiai įvertinamos ir prognozuojamos – pavyzdžiui, jei patys nematėte, kaip dirba vestuvių vedėjas, neramu samdyti jį vien dėl geros kaimynės sesės rekomendacijos ar keleto youtube vaizdelių. Daugeliu atveju tiesiog jaučiatės lyg pirkdami katę maiše. Tačiau, kai kurios paslaugos labiau apčiuopiamos ir lengviau vertinamos – fotografai turi plačius portfolio, dekoratorės turi šusnį pavyzdžių, planuotojos turi savo sėkmės istorijų, kuriomis mielai dalijasi. Visgi, pagrindinis patarimas, kurį duodame jaunavedžiams, besirenkantiems vestuvių svajonių komandą – vadovaukitės širdimi ir karma :) Taigi, dabar norėtume pakalbėti apie tai, ką reiškia samdytis Baltas Aveles.

vestuviu planavimas
Nuotrauka: The Knot

Visi turime savo skonį ir pomėgius, savo vizijas ir ribas, kurių nenorime peržengti. Į tai pakankamai svarbu atsižvelgti, renkantis vestuvių planuotojas. Baltos Avelės mėgsta manyti, jog yra skirtos netradiciškoms vestuvėms – be piršlių korimo, limuzinų, išpuoštų dirbtinėmis gėlėmis, blizgančių jaunikių kostiumų.

Tad, tokios yra Baltos Avelės. Jeigu jums patikome, nesidrovėkite ir kreipkitės. Nėra padėties be išeities! :)
P.S. visiems, kurie nori su mumis susitikti gyvai – kviečiame į vestuvių parodą Kaune, Megoje, lapkričio 27 – 29 dienomis. Galėsite įvertinti ne tik mūsų minėtas karmas, bet ir mūsų talentingą dekoratorę, kuri ruošia ypatingą stendą!

# # # # # #

lapkričio 14, 2015