Smėlėtos dovanėlės svečiams

„Birželio pradžia ir taip šilta” – beveik kasdien paradoksaliai kraipau galvą aš. Pamenu, prieš kelis metus lygiai tokiu metu teko sveikinti jaunuosius, apsivilkus žieminį paltą ir vis tiek drebant iš šalčio. O dabar… Visai kic reikalas! Galvoj vien smėlis, jūra, atostogos, vestuvės. Ir ant kiek yra osam, kai visi šie dalykai būna kartu! Planuojančioms paplūdimio ir jūros įkvėptas vestuves Baltos Avelės dovanoja pamoką, kaip pasidaryti nedideles, bet šiltas ir originalias dovanėles svečiams. Visi kartu už ją dėkokim dizainerei Kristinai!

dovana sveciams

Reikės:
sukulento (pirkome čia)
smėlio
kriauklių
10 cm skersmens plastmasinio burbulo (pirkome čia)
papildomai: celofaninio permatomo dovanų popieriaus, pakulų siūlo/špagato.

1. Atsargiai išimkite sukulentą iš vazonėlio ir perkirpkie pusiau. Nesijaudinkite – sukulentai pakankamai atsparūs ir nukirptos šaknys ataugs, o augalas prigis, kuomet bus persodintas į žemę.

dovana sveciams

2. Į plastikinį burbulą įberkite šiek tiek smėlio, pasodinkite sukulentą ir jo šaknis paslėpkite po dar keliais šaukštais smėlio.

dovana sveciams

3. Stenkitės viską atlikti taip, kad iš apačios nesimatytų juodos sukulento žemės ir šaknų.

dovana sveciams4. Viską padekoruokite kriauklėmis – ant didžiausios ir lygiausios galite užrašyti svečio vardą, kuriam dovanėlė bus skirta. Tokiu būdu šis burbulas gali tarnauti ir kaip stalo kortelė. Uždarykite burbulą arba…

dovana sveciams

5. …arba palikite jį atidarą. Tiesiog suriškite į permatomą celofaninį popierių, naudodami pakulinį siūlą. Taip pakuojant iš vieno plastmasinio burbulo išeis dvi dovanėlės svečiams.

dovana sveciams

Kadangi mes savo namuose radome (tikimės, kad ir jūs nesunkiai rasite) smėlio, kriauklių, celofaninio popieriaus bei špagato, vienos dovanėlės kaina gavosi 1,96 € (kai pakuojame po pusę burbulo su celofanu) arba 2,91 € (kai pakuojame visą burbulą). Pigu, originalu, o svarbiausia – tokia šilta detalė labai papuoš šventinį, jūros vėjais kvepiantį stalą.
Smagių rankdarbių su Baltomis Avelėmis!

You Might Also Like