Jolita ir Donatas

Vaizdas. Vestuvių planuotojos jaunieji nusprendė nesamdyti ir šventę susiplanavo patys.

Specialiai vestuvių tematikos nekūrėme, norėjome kuklios, bet elegantiškos ir skoningos šventės. Detalės susidėliojo savaime. Pradėjome nuo savo įvaizdžio vizijos ir prie jos derinome kitas vestuvių detales.

Jolita pasipuošė ilga, tiesia suknele, atvira nugara, siūta pagal Delphine Manivet vestuvinės suknelės modelį.

modernios vestuves

modernios vestuves

Nuotakos įvaizdį papildė masyvūs, antikvariniai auskarai, sukurdami balansą su minimalistinio stiliaus šukuosena, įkvėpta Dolce & Gabbana 2015 m. pavasario/vasaros kolekcijos modelių. Modernų nuotakos stilių pagyvino laukinių alyvų puokštė, kurią surišo nuotakos mama.

Jolita avėjo smailianosius nude spalvos batelius, kuriuos sendaikčių krautuvėlėje nupirko Donatas. Ten pat jaunikis rado aksesuarų ir savo įvaidžiui.

Donatas nenorėjo nei kaklaraiščio, nei varlytės, prie bendro įvaizdžio priderinome aukso spalvos seges ir sąsagas, įsigytas sendaikčių krautuvėlėje.

modernios vestuves

Veiksmas. Tuoktuvių dieną jaunieji norėjo duoti kuo daugiau laisvės tiek sau, tiek svečiams.

Santuoka buvo laiminama Šv. Kryžiaus (Karmelitų) bažnyčioje. Atmosfera bažnyčioje buvo nepaprastai romantiška, tokią nuotaiką sukūrė jaunųjų pasamdyta smuikininkė. Po ceremonijos svečiai rinkosi restorano „Pompėja” terasoje. Restorano dekorą jaunieji patikėjo artimiausiems – seserims ir draugams. Puošyba buvo minimali, derinta prie jaunųjų įvaizdžio. Dominavo balta spalva. Naudotos baltos ir melsvos alyvos, pom-poms’ai, žibintai, balionai, žvakidės.

modernios vestuves

modernios vestuves

Nuotakos suknelė: Diana Plentienė, DPart siuvykla // nuotakos šukuosena ir makiažas: Grožio Galerija // nuotakos auskarai: Šapokliak // nuotakos bateliai, jaunikio segė ir sąsagos:  Sendaikčių krautuvėlė // jaunikio kostiumas: H&M // fotografai: Justina Butkutė, Miško archyvas. // tortas: Bella Toscana // šventinis banketas: Pompėja // žiedai: Savanorių pr. 1 // koordinavimas ir konsultacijos: Baltos Avelės

You Might Also Like