Simona ir Jonas

Vaizdas. Simona ir Jonas yra dar viena tarptautinė mūsų pora. Ji – lietuvė, jis – danas. Su Simona bendrauti pradėjome prieš daugiau nei metus nuo vestuvių dienos ir visos kartu nusprendėme padaryti nuostabią šventę, parodyti skandinavams, kaip reikia tas vestuves švęsti in a proper way. Svarbiausias elementas buvo moderni, kokybiška ir daug gražios gamtos aplink turinti vieta, tad Margio Krantas laimėjo mūsų simpatijas. Jokia ne paslaptis, kad dėliodamos dekoro vizualizaciją visuomet atsižvelgiame į šventės vietos interjerą, tad taip visai natūraliai rinkomės medį, netradicinius gėlių žiedus, kūrėme romantišką, natūralumu kvepiantį boho.

Veiksmas. Bažnytinė vestuvių ceremonija vyko Šv. Jonų bažnyčioje, kuri tarp tarptautinių porų turėtų būti itin paklausi, nes ceremonijos čia vedamos tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis, leidžiama sakyti savo įžadus. Labai personalizuota, žodžiu. Po ceremonijos visus kvietėme į vidinį kiemelį, ten savo darbą puikiai dirbo Trendy Bar vaikinai ir miksavo gaivinančius aperolius. Čin čin! Vėliau visų laukėme Margio Krante, gerėjomės lempučių dangumi ir nuostabiu peizažu, toliau skanavome kosmiškai skanius Trendy Bar kokteiliukus, valgėm kokybišką maistą ir trypėm kartu su Marija Berže ir jos highly energetic bandu. Ryte danai mums sakė, kad tokio gero koncerto seniai nematė, o dekoras, lokacija bei lietuviškas svetingumas jiems padarė tobulą pirmą įspūdį. Smagu būti Lietuvos ambasadorėmis!

 

Šventės vieta, maistas, gėrimai: Margio Krantas // Vestuvių planavimas, koordinavimas, dekoras, floristika: Baltos Avelės // Vestuvių fotografas: Millaw Photography // Barmenai: Trendy Bar // Gyvo garso grupė: Marija Beržė ir grupė // Desertai ir tortas: LiuPatty

You Might Also Like