Greta ir Sebastian

Vaizdas. Greta ir Sebastian susisiekė su mumis besibaigiant vasarai ir pasakė, kad norėtų susituokti žiemą. Nieko romantiškiau ir gražiau nei jauki šeimos šventė visai prieš pat Kalėdas negali būti – tikriausiai, tai kiekvienos dekoratorės ar planuotojos svajonė. Šventė turėjo vykti mažame ir jaukiame šeimos rate. Kadangi Greta lietuvė, o Sebastian vokietis, nekantriai laukėmė šių tarptautinių vestuvių. Dekore naudojome lemputes, stručio plunksnas, daug šviesių spalvų bei minkštumo. Juk tuoj Kalėdos.

Veiksmas. Vestuvių ceremoniją organizavome neoficialią, „Provansalio” viloje prieš pat vakarienę. O po ceremonijos visi sėdo prie bendro ilgo stalo šeimyniškai vakarienei. Linksmąją dalį lietuvių bei vokiečių ir anglų kalbomis vedė ir koordinavo nuostabus ir tikriausiai vienintelis toks Lietuvoje Pavel Belous. Be to, mums magiškai nuskilo – dieną prieš vestuves gražiai pasnigo, tad laukai ir gatvės nusidažė gražia balta spalva. Spaudė dabar jau gruodžiui nebebūdingas šaltukas. Ar gali būt romantiškiau?

 

Šventės vieta, maistas, gėrimai: Provansalis // Vestuvių planavimas, koordinavimas, dekoras, floristika: Baltos Avelės // Vestuvių fotografas: Millaw Photography // Vedėjas: Pavel Belous

You Might Also Like