Joana ir Enrico

Vaizdas. Joana ir Enrico yra dar viena tarptautinė pora mūsų kolekcijoje. Jie jau seniai gyvena Italijoje, bet vestuves nusprendė kelti Lietuvoje. Joana norėjo italus supažindinti su savo gimtine, todėl pagrindinis mūsų uždavinys buvo parodyti Lietuvos gamtą, papročius bei skonius. Tam pasirinkome mūsų numylėtą Anykščių Juostą, o dekorui rinkomės neutralias žemės spalvas bei medį.

Veiksmas. Pastebėjome, kad nelinkusioms į religiją tarptautinėms poroms gana sunku susirinkti dokumentus ir susiderinti visus reikalus su mūsiške civiline metrikacija, tad beveik visuomet renkamės daug gražesnę, asmeniškesnę ir lankstesnę neoficialią ceremoniją pačioje šventės vietoje. Joana ir Enrico miškelyje šalia Juostos sakė vienas kitam įžadus, viskas buvo verčiama į lietuvių ir italų kalbas. O vėliau laukė gurmaniška trijų patiekalų vakarienė, marios itališko vyno bei lietuvių-italų kalbomis vedamas vakaras.

 

 

Šventės vieta Anykščių Juosta // Vestuvių planavimas, koordinavimas, dekoras, floristika: Baltos Avelės // Vestuvių fotografas: Monte Melli // Vedėjai: Artūras Čepukas ir Lukasz Kaminski iš Showmasters // Lemputės: Choco // Kėdės: Rustic wedding // Maitinimas: Maisto manija //

You Might Also Like