Gintarė ir Aivaras

Vaizdas. Kuomet susitikom su Gintare ir Aivaru pirmam pokalbiui, atrodė, jog vyksta senų draugų susitikimas. Karmos sutapo, kalbos pasileido, buvo nuspręsta – balius bus. Kadangi jaunieji svajojo apie boho stiliaus šventę, mūsų akys jau žibėjo. Juk avelės yra visiškai apie tai. Įkalbėjome nuotaką naudoti daug macrame pynimų, žalvarinio dekoro, naudojome rudą bei bordo spalvas. Visa tai labai derėjo su Babtyno dvaro dvasia.

Veiksmas. Gintarė ir Aivaras buvo viena tų porų, kurie nepabijojo turėti šventės be vedėjo. O mes jas tokias labai mėgstame. Po neįtikėtinai romantiškos ir širdį virpinančios ceremonijos Kauno Šv. Jurgio bažnyčioje, veiksmas persikėlė į Babtyno dvarą. Gyvo garso grupė yra tai, ką siūlome vietoj vedėjų. Kaip galima ramiai sedėti ir žiūrėti, kai tau asmeniškai koncertuoja smegenis ištaškantis bandas? Neįmanoma, taškas.

Šventės vieta: Babtyno-Žemaitkiemio dvaras // Maitinimas: Vyrai virtuvėje // Saldus stalas: Sweet bite // Vestuvių planavimas, koordinavimas, dekoras, floristika: Baltos Avelės // Vestuvių fotografas: Mantas Gričėnas // Nuotakos suknelė ir jaunikio kostiumas: Harmman.

You Might Also Like