Vieta kitokioms vestuvėms. (I dalis)

Dažniausiai, kai būsimoji nuotaka ištaria „Taip” savo būsimam vyrui, pirma planavimo fazė būna mintys apie VIETĄ. Net jei planavimas susideda iš daug daug smulkmenų, tada, pačioje pradžioje, atrodo, kad nuspręsti KUR yra svarbiausia. Nesiginčysime, tai tikrai be galo svarbu! Jeigu norite kažko kitaip, kažko su cinkeliu, Baltos Avelės pateikia idėjų sąrašą, kur apart kaimo turizmo sodybos, dvaro ar restorano galite sutrypti pirmąjį šokį ir atpjauti vestuvinio torto gabalą.

Kluonas

Tobula vieta rustic stiliaus vestuvėms, turintį klodus vidinių resursų puošybai ir dekorui: šienas, medis, samanos, lemputės… Viena tų vietų, kurių net nereikia smarkiai dekoruoti, nes ji tiesiog pati yra graži savo autentika ir istorija. Viena tų vietų, kur net būdamas viduje jautiesi kaip lauke.

couple-dancing-rustic-barn-wedding

Galbūt jums net neprireiks stalų ir kėdžių, nes visi smagiai klestelsit ant šieno?

1055-590x393

Kur rasti kažką panašaus Lietuvoje?
 –  Taujėnų dvaro svirnas
 –  Vasaknų dvaras – svirnas
 –  Bistrampolio dvaro žirgynas
 –  Kelmės dvaro svirnas
 –  Žemaitkiemio dvaro kluonas
 –  Nerestauruotas Jakiškių dvaras
 –  Sodybos „Ąžuolynas” kluonas

Ežeras

Ar gali būti kas romantiškiau, nei tarti priesaikos žodžius visiškoje mėlynoje ramybėje, vidury ežero? Įsivaizduokite – valtys, bangos, visiškas privatumas ir neišdildomi įspūdžiai… Baltos Avelės atiduotų paskutinę vilną, kad galėtų sudalyvauti panašiose tuoktuvėse.

lake-house-wedding-inspiration040

Vaizdai nuotraukose būtų tokie dar įspūdingesni Lietuvos gamtovaizdyje. Viskas, ko reikia, tai valtys ir drąsa!

richmond-park-boat-house-07

Kur rasti kažką panašaus Lietuvoje?
Visur, kur rasite ant ežero kranto įsikūrusį restoraną, dvarą, sodybą, kad po plaukiojančios ceremonijos iškart galėtumėte pratęsti vakarą. Tam tinka Visuomenės Harmonizavimo parkas, Akmenių dvaras, Bebrusų dvaras ir t.t.

Laukite tęsinio!

You Might Also Like

  1. Vieta kitokioms vestuvėms. (2 dalis) | Baltos avelės | Vestuvių planavimas Baltos avelės | Vestuvių planavimas

    […] Baltų Avelių įrašus, tikriausiai jau skaitėte apie kitokias, netradicines vietas vestuvėms čia. Šiandien šį sąrašą papildysime ir, tikimės, leisime į vestuvių šventimą pažiūrėti […]