Vieta kitokioms vestuvėms. (2 dalis)

vestuves meno centre

Jei sekate Baltų Avelių įrašus, tikriausiai jau skaitėte apie kitokias, netradicines vietas vestuvėms čia. Šiandien šį sąrašą papildysime ir, tikimės, leisime į vestuvių šventimą pažiūrėti kiek kitaip, netradiciškai.

Parodų salė / galerija / meno centras

Mums, lietuviams, gal ir keistai skamba pasiūlymas vestuviniam priėmimui, banketui ar gal net ir susižiedavimo ceremonijai pasirinkti parodų salę. Tuo tarpu užsienyje tai yra pakankamai populiaru. Tokią vietą renkasi poros, norinčios minimalistinių, estetiškų, modernių vestuvių. Galerijos juk būtent tokios ir yra! Šviesios, neperkrautos, pasipuošusios savo švara ir baltumu.

vestuves meno galerijoje
Nuotrauka: Style Me Pretty

Tokioje vietoje nesunku sutalpinti būrį svečių ir nereikia sukti galvos dėl aplinkos dekoro – sienos jau pasipuošusios meno kūriniais.

vestuves meno galerijoje
Nuotrauka: Green Wedding Shoes

Kur rasti kažką panašaus Lietuvoje?
Kadangi Lietuvoje nuomotis meno galerijas asmeniniams renginiams nėra įprasta, reiktų pasiieškoti privačių galerijų, tokių kaip POST, Galerija Balta ir pan.

Stogas

Vestuvių dieną tiek nuotaka, tiek jaunikis jaučiasi lyg padebesiuose. Kodėl gi nesustiprinus šio pojūčio, švenčiant ant stogo? Tai yra ta vieta, kuri leis pajusti privatumą net būnant viduryje miesto.

vestuves ant stogo
Nuotrauka: Style Me Pretty

Reikia nepamiršti daug daug lempučių!

vestuves ant stogo
Nuotrauka: Ruffled Blog

Kur rasti kažką panašaus Lietuvoje?
 – Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčia tiks santuokos ceremonijai ant stogo;
– Sky terasa Daugirdo viešbutyje;
Trakų Galvės restoranas;
– Kauno Jėzuitų vienuolyno terasa;
Silver Sky Vilniuje ir t.t.

Laukite tęsinio!

You Might Also Like