Samanota dėžutė žiedams

Šis metų laikas labai keistas: vasara dar apsimeta, kad ji niekur neišeina, ir iš paskutiniųjų čirškina saulės spinduliais nuo to atpratusius žmones, o ruduo po truputį rodo vieną kitą ženklą ir lyg bando priminti, kad jis čia pat. Kita vertus, ruduo juk nėra kažkoks baisus metų laikas, kurio nereikia laukti, ar ne? Pagalvokit apie bagažinę grybų ir tą miško kvapą… Šiandien norim kiek priartinti jums rudenį ir pasiūlyti savo vestuvėms ypatingai nesudėtingai pasigaminti dėžutę žiedams.

dezute ziedams 

Reikės:
plastikinės dėžutės (pirkome čia)
žemių
visko, ką žalio, žydinčio, apsamanojusio ir gražaus rasite parke / miške / pievoje

1. Į dėžutę įdėkite keletą šaukštų žemių. Tinka tos, kurios naudojamos kambarinėms gėlėms persodinti, ar bet kurios kitos. Svarbu būtų juodos ir drėgnos.

dezute ziedams

2. Metas komponuoti tai, ką pririnkote miške. Mes turime medžio šakelę, kurią pačią pirmą sodiname į dėžutę – jeigu dėžutės neketinate uždaryti, stenkitės savo fantazijos neapriboti vien tokiais dekoro akcentais, kurie tiksliai telpa į vidų, tegul šis bei tas išlenda iš ribų. Paviršių apdengiame samanų lopinėliu.

dezute ziedams

3. Komponuojame toliau: ant samanų dėliojame įvairiausius medžio gabaliukus, rastus pražydusius daigus. Stenkitės nepersistengti dekoruodamos, šiuo atveju, mažiau yra daugiau.

dezute ziedams

4. Raskite tinkamą vietą ir padėkite žiedus. Mūsų kompozicijoje tam puikiai tiko medžio šakelė.

dezute ziedams

5. Jei norite, dėžutę galite uždaryti. Tereikia pašalinti visas aukštesnes dekoracijas.

dezute ziedams

Kadangi šiam projektui naudoti galima viską, ką randate gamtoje, šis grožis kainuoja neįprastai mažai – 1,50 €. Kas drįstų paprieštarauti, kad gamta yra tai, kas gražiausia, ko puošti nebereikia. Naudokimės tuo, ką ji mums duoda. Smagių rankdarbių, tikimės, kad pasisėmėte kiek įkvėpimo!

You Might Also Like