Ilona ir Alvydas

Vaizdas. Birželis ir bijūnai yra sunkiai atsiejami dalykai, tad mes ir nebandėme jų išskirti. Ilonos svajonė buvo bijūnų rausvumo ir lengvumo šventė. Kad visa tai nepavirstų pernelyg saldžia pasaka, pasirinkome miško tematiką – samanos, pjauto medžio padėkliukai skoningai praturtino bijūnišką romantiką. O ar matote, kokia netradicinė nuotakos suknelė? Ne kiekviena ryžtųsi atsisakyti įprastinio baltos ar pieniškos spalvos kolorito.

Veiksmas. Jaunieji apsikeitė žiedais Birštono metrikacijos skyriuje bei visa tai užtvirtino Birštono bažnyčioje. Iškart po ceremonijos visi vaišinosi užkandžiais ant Nemuno kranto bei gerėjosi vaizdais, plaukiodami laivu Birštono apylinkėmis. Šventinė vakarienė bei linksmybės tęsėsi Harmony Park viloje.

Nuotakos suknelė: draugė siuvėja // fotografai: Millaw Photography // tortas: Daukšiagirės dvaro konditerija // šventinis banketas: Harmony Park // vestuvių planavimas, koordinavimas, dekoras: Baltos Avelės // vestuvių vedėjas: Arnas Šimonis // vestuvių garso aparatūra ir šviesa: Disco4U // vestuvių DJ: Paulius Kazakauskas

 

 

You Might Also Like