Ana ir Rikard

Vaizdas. Ana ir Rikard savo šventę norėjo švęsti Vilniaus centre ir galvoje turėjo boho chic stilistiką. Iš visų jaukių kiemelių išsirinkome Imperial viešbutį, pilną žalumos, apšviestą lempučių. Jaukų ir pilną dvasios. Dekorą ir floristiką kūrėme, naudodamos labai daug žalumos bei „lauko gėlių” tipo žiedų. Chic įspūdį sustiprinome kolonomis, sidabro polėkštėmis bei žvakidėmis. Papildomas wow efektas buvo didžiulė apvali arka.

Veiksmas. Vestuvių ceremoniją darėme neoficialią, rinkomės Kairėnų botanikos sodą bei nuostabią milžinišką eglę viduryje jo. Kai pamatėme tą medį, supratome – tai turi vykti čia, nereikalingos joks papildomas dekoras. Po ceremonijos visus kvietėme į Imperial viešbutį, kur laukė burbuliukai bei skanus maistas. O vakarui įsibegėjus, širdis bei sielas šokti privertė nuostabioji Akmėja su grupe.

Šventės vieta, maistas, gėrimai: Imperial Hotel & Restaurant Vilnius // Vestuvių planavimas, koordinavimas, dekoras, floristika: Baltos Avelės // Vestuvių fotografas: Mantas Gričėnas // Gyvo garso grupė: Akmėja su grupe

You Might Also Like