Vintažinis metalinis kibiras vestuvių dekore

Beklaidžiojant po šmutkynus ir beiškant lauko baldų (po kelionės į Siciliją, kur kasryt pusryčiaudavom terasoj, ta tradicija labai prilipo), akis užkliuvo už šito mielo saldainių spalvos, truputį vintažinio kibiro*.

30lt

Koks grožis! Jau buvau be 5 minučių betempiantį jį prie kasų, bet vyro žaibo žvilgsnis kaip visad sustatė prioritetus į vietas. Todėl palikau jį, kur radusi. O dievai, nusipirkit jį kas nors ir džiaukitės! Dalinuosi keliomis idėjomis, kur jį galima pritaikyt Jūsų vestuvių dekore.

rustic-wedding-ideas-for-drinks

* Sumest linksminančius/gaivinančius gėrimus, prikraut ledukų ir džiaugtis vėsuma. Kibiras – šaldiklis!

Elmira-St.-Jacobs-Wedding-Photography-Andrew-Mark-Country-Wedding-Canada-Ontario-Forest-Fun-Creative-Outdoor-Photos-01(pp_w630_h469)

* Po ceremonijos sudėti svečių atvirukus, priimant sveikinimus

400x400_1381215368063-shepards-hooks-in-bucket

* Pamerkti svečių dovanotas gėles arba dekoruoti nuosavomis gėlėmis

bucketpunchbowl

* Pasitelkti raganiškas galias ir užmaišyti punčo, sangrijos, bloody Marry, Cuba Libre (arba kokio gaivinančio gėrimėlio – gaivos, giros, vandens su citrina), įkišti samtį ir leisti svečiams savarankiškai prisipildyti taures. Šiuo atveju, vietoj taurių ir kitų prašmatnybių labai tiktų paprasčiausi stiklainiukai.

w11125820308$!400x

* Priskinti iš močiutės daržo (arba pririnkti motulėj Maximoj) uogų, vaisių ir sukrauti į šitą gražuolį (lygiai taip pat galima į jį sudėti saldumynus – sausainius, saldainius, net mano nelabai mėgstami, tradicinėmis vestuvėmis atsiduodantys grybukai jame atrodytų žaviai – ypač jei vestuvės rudenį).

Kas dar turi kokių minčių?

_______
* – kaina 30 Lt, vieta: Vikingo išparduotuvė.