Vestuvinė alternatyva Vegase

Tikriausiai daugelis besituokti planuojančių porų vis pafantazuoja apie tai, kaip būtų gera tai daryti kažkur, kur oras yra užtikrintai geras, kur vaizdai – kerintys lietuvišką akį, kur vestuvės būtų ne tik šventė, bet ir nuotykių kupina kelionė. Šiandien Baltos Avelės Jums pristato vieną tokių porų. Riziką ir nuotykius mėgstančius Sandrą ir Justiną, kurie savo vestuves šventė ne bet kur, o Vegase, baby! Gurkštelkit bent lašą jų adrenalino ir įspūdžių.

vestuves vegase

Sandra ir Justinas pažįstami nuo paauglystės.

Buvome geriausi draugai nuo kokių 17 metų, vėliau aš atskridau į Airiją ir jis prisijungė. Po to, kai praradau savo buvusįji, Justinas buvo didelė parama ir paguoda. Po kelių mėnesių nusprendėm, kad pabandysim padraugauti, o po 7 metų kartu susituokėm. Su sužadėtuvėm buvo taip: vieną dieną grįžęs namo Justinas pasiūlė nueiti į parkelį šunį pavedžiot. Tam parke yra uola, kuri vadinasi Lovers Leap. Jis su draugu buvo pridegęs žvakučių ir, kol draugas slėpėsi krūmuose, man pasipiršo.“

vestuves vegase

Veiksmas. Jaunieji jau seniai planavo kelionę į Las Vegasą, todėl nusprendė ten ir susituokti. O be to, ir vestuvių vieta Las Vegase buvo išskirtinė – sraigtasparnyje virš viso miesto.

Iš ryto nuvažiavome į miestelį Nelson Town, NV. Pasifotografuoti. Ten seni pastatai, dirbtuvės, senos mašinos, iš kažkokio filmo atvilktas sudaužytas lėktuvas ir pan. Nuostabi vieta nuotraukoms. Grįžus į viešbutį mus pasiėmė limuzinas ir nuvežė iki areodromo, ten įsėdome į sraigtasparnį ir susituokėm „over the lights of Vegas“. Po to grįžom į mūsų viešbutį „Stratosphere“ ir nuėjom pavakarieniaut į restoraną, kuris sukasi 360 laipsnių. Ten aš Justinui padariau siurprizą ir pasiruošiau įžadus.

vestuves vegase

„Aš, tavo apuokas, imu tave, išdykėli kiški, kaip mano širdį, mano sielą, mano geriausią draugą, mano sexodromą, bei mano Raulį su kreiva šypsena, į vyrus. Tu žinai visus blogiausius ir geriausius dalykus apie mane ir vis tiek ryžtiesi mane vesti. Aš suprantu, kad tai nelengva. Prisižadu būti tavo drąsiuoju apsauginiu ir ginti tave nuo lenkų bei kitų niekšų. Aš mylėsiu tave per liūdnas ir linksmas dienas, per liūtingus ir niūrius Airijos orus ir per nuostabias saulėtas atostogas. Pažadu mylėti ir gerbti. Prajuokinti taip, kad degtinė išlystų per nosį ir apsimesti, kad klausausi, kai girtas vapėsi apie nieką konkretaus. I promise to be your best firend, your lover, your joker, your owl and your drinking buddy now and forever. I LOVE YOU THE MOST”

Vaizdas. Ugniniai Sandros plaukai buvo puiki atsvara, atrodytų, netgi pernelyg klasikiniam jaunųjų įvaizdžiui. Nuotaka dėvėjo žuvytės modelio, gipiūru dekoruotą suknelę.

Atsisiunčiau ją iš AliExpress, visai kitokia atėjo. Bet siuvėja sutvarkė ir padarė tokią, kokios norėjau. Matuojantis parduotuvėje suknelė buvo gražesnė, bet ir kainavo lygiai 10 kartų daugiau.

Tuo tarpu Justinas buvo pasipuošęs pilku, pilnos komplektacijos Tom Murphy kostiumu. Jaunieji savo išvaizdą pagyvino geltonais akcentais: Sandra buvo pasipuošusi smailiais bateliais neaukšta pakulne, auskarais ir keliaraiščiu, o Justinas – varlyte ir gyvų gėlių butonjere. Papildomu gelsvu akcentu tapo ir jaunosios puokštė, sukomponuota iš kraspedijos gėlių.

vestuves vegase

Kad klasika pernelyg neužgožtų vidinio crazy, Sandra nusprendė plaukus šukuoti kaip tvarkingą skiauterę, o makiažą rinkosi tamsų.

Detalės. Pagrindiniai vestuvių šventės prioritetai Sandrai ir Justinui buvo fotografas ir fotografavimo vieta. Ilgai jo ieškoti neteko, kadangi Čikagoje gyveno gera poros pažįstama – Indrė Pauraitė, kurios stilius atitiko jaunųjų norus. Kita, ne mažiau svarbi detalė yra jaunųjų žiedai.

Norėjom balto aukso, stambesnių, matinių ir su išgraviruotu rombu žiedų, nes tai mūsų meilės ženklas: per vienas atostogas Justinas nemokėjo padaryti širdutės iš pirštų ir vis pirštus sulenkdavo arba ištiesdavo, tad teko pasilikti ties rombu.

vestuves vegase

Ar galėtumėte keliais sakiniais apibūdinti Jūsų vestuvių dieną, t.y. vaizdas, atmosfera, jausmai..

Nuo pat ryto nuostabi nuotaika, daug juoko, kvailiojimo. jokių nervų. Visi buvo atsipalaidavę ir darė, ką norėjo.

Jeigu turėtumėte šansą duoti patarimą visoms ateities Nuotakoms, kurios dabar planuoja savo vestuves, koks jis būtų?

Mane visi gąsdino, kad bus nervų ir jauduliuko – nieko panašaus. Net kai mus tuokė ir turėjau pasakyti “I do” po visų priesaikų, aš juokaudama pasakiau “I don’t know if I can promise that. For the rest of my life?” , bet ceremonmeisteris nesuprato mano pokštų ir tada pasakiau “I do “.


____________

Vestuvių biudžetas: ~5000 € // nuotakos suknelė: AliExpress // nuotakos makiažas: MAC parduotuvė // jaunikio kostiumas: Tom Murphy // fotografė: Indrė Pauraitė // gėlės: The Dancing Dandelion // vestuvių vakarienė: viešbutis „Stratosphere“