Šalin atsibodusius mergvakarius!

Kiekviena mergina žino, jog prieš ištariant lemtingą „Taip“, dėrėtų gerai pasilinksminti. Tad suorganizuoti įsimintiną šventę jaunajai tampa pagrindine draugių ir seserų užduotimi. Baltos Avelės primygtinai prašo pamiršti ragučius, sparniukus ir penio formos tortą. Nuo alkoholio apkvaitusios, gatvėm bešlitinėjančios merginos su prisegamomis kojinėmis nėra nei linksma, nei seksualu, ką jau kalbėti apie beraudonuojančią nuotaką su apsipešiojusiu veliumu. Skubame jums į pagalbą organizuojant nepamirštamą vakarėlį.

mergvakaris kostiumai

Nuotrauka: Nubride

Prieš pradedant visus darbus būtina žinoti:

  • Nusistatykite biudžetą. Vyriausioji pamergė neturėtų mokėti už visas pramogas. Dalyvaujančios merginos lygiomis dalimis prisideda prie biudžeto. Žinodamos, kokią pinigų sumą turite, lengvai apsibrėšite scenarijų. Atsižvelkite į visų galimybes.
  • Tai yra asmeninė nuotakos šventė. Mergvakaris nėra skirtas jums, mielosios. Visų pirma tai – nuotakos šventė. Todėl nepamirškite atsižvelgti į jos pomėgius ir asmenybę. Šventės centras yra nuotaka, todėl neapsiriksite formuodamos temas susijusias su šventės kaltininkės praeitimi, naudokite asmeninius niekučius (vaikystės nuotraukos, senos mylimiausios dainos ir t.t.). Nesistenkite ištempti jaunosios iš jos komforto zonos. Taip tik paversite jos mergvakarį košmaru. Vienoms merginoms patinka linksmintis visą naktį, kitos mieliau rinktųsi popietę muziejuje ir skanius pietus. Todėl įsiklausyti į nuotakos norus ir pageidavimus yra būtina.
  • Sudarykite dalyvių sąrašą. Paprašykite nuotakos, kad ji sudarytų jai mielų draugių sąrašą. Nuotaka sprendžia, ką ji nori matyti savo šventėje.
  • Paprašykite nuotakos nustatyti ribas. Žinoti, kur reikia sustoti yra neįkainojama. Tad net jei jums atrodo, jog nuotaka neprieštarautų išvysti striptizo šokėją – atsiklauskite. Taip išvengsite nemalonių nutikimų ir užtikrinsite sklandžią šventės eigą.
  • Įamžinkite vakarėlį. Nusisamdykite fotografą ar pačios įamžinkite savo mergvakarį. Žinoma, pačio vakarėlio siautulio fotografuoti nereikėtų, tačiau graži fotosesija jums ir jaunajai taps neįkainojamu atsiminimu.
  • Perspėkite apie vakarėlio datą. Labai šaunu, jei galite nelauktai pagrobti nuotaką, tačiau dažniausiai ji būna užsivertusi vestuvių reikalais ir tikrai nenorėtų būti užklupta neplautais plaukais ir nedepiliuotomis kojomis. Todėl išsiųsti pakvietimą nuotakai gali būti puiki mintis!
  • Informacijos sklaida. Taip, žinau, atrodo, jog informavai visas, bet dažniausiai atsiranda žmogus, kuris kažko nežino. Patogiausia būtų sukurti internetinę platformą, kurioje būtų visa reikiama informacija. Taip neteks atsakinėti į tuos pačius klausimus, ir visos galėsite informuoti viena kitą apie vykstančius darbus.
  • Nebijokite išsiskirti. Kurkite svajonių šventę, atsiribojusios nuo ankstesnių patirčių ir išankstinių nusistatymų.

Baltų Avelių idėjos nuostabiai šventei:

  •  Paryžietiška intymi šventė jaunajai. Mergaitiška popietė, gurkšnojant šampaną iš nėriniais puoštų taurių. Fotosesija vilkint pastelinių atspalvių žaismingus sijonukus ir pasirinktas liemenėles. Seksualumą galima perteikti skoningai! Skanaukite savo keptus sausainiukus ar iš kepyklėlės įsigytas cannelles. Įteikite jaunajai savo išrinktas prancūziškas dovanėles, mėgaukitės laiku kartu!
  • Sveikuoliškas mergvakarisKodėl nesudalyvavus jogos pamokėlėje kur nors gamtoje ar jogos studijoje? Puikiai praleistas laikas garantuotas. Sveiki užkandžiai ir sielos ramybė ramioms nuotakoms.

Čia rasite puikias tikrų mergvakarių istorijas. Laukiame ir Jūsų istorijų el.paštais: gintare@baltosaveles.lt ir skirmante@baltosaveles.lt!