Provanso dvasia alsuojančios vestuvės

Baltos Avelės ir toliau ieško įkvepiančių vestuvių istorijų. Šį kartą pristatome jums Lauros ir Pauliaus vestuvių istoriją. Savo svajonių šventę ši nuostabi pora kūrė pagal pasirinktą tematiką. Avelės pataria – pasirinkusios konkrečią vestuvių temą ar akcentą išlaikysite nuoseklumą ir šventę planuoti bus paprasčiau!

Tai buvo Provanso stiliaus sukuriamos romantikos ir neišsemiamo natūralumo palytėtos vestuvės. Pagalvojus apie tokią stilistiką prieš akis iškyla pieniški pasteliniai atspalviai, sendintas medis ir elegancija persmelkti ornamentai. Tobula tema jaukiai ir tokiai intymiai dviejų žmonių šventei. Šios vestuvės išsiskyrė stiliaus pojūčiu ir ore plazdenančia romantika.

http://linasdambrauskas.com/

 

Laura ir Paulius yra laiko išbandyta pora. Kartu lankė tą pačią mokyklą ir tada užgimusi draugystė palengva išsivystė į meilę, kurią pora atšventė susituokdami šv. Kryžiaus bažnyčioje. Šią vietą pasirinko neatsitiktinai, pasak nuotakos, labiausiai norėjo, jog ceremonijai vadovautų dvasininkas R. Doveika.

LMP-068

Pora teigia, jog įsimintiniausia iš vestuvių dienos jiems buvo pati ceremonija.

Santuokos ceremonija vyko per mišias, būtent tuo ji ir buvo ypatinga. Viskas vyko daugiau nei valandą, bet tai buvo pačios nuostabiausios akimirkos mūsų gyvenime.

LMP-049

Prie altoriaus mane nuvedė svarbiausias vyras gyvenime – tėtis. Skambėjo klasikinė muzika. Tuo metu nusprendėme negalvoti savo įžadų, todėl prisiekėme kartodami paskui kunigą.

http://linasdambrauskas.com/

Vaizdas. Vos nusprendę sumainyti žiedus Laura ir Paulius nedvejojo, jog Provansas bus pagrindinė jų šventės tematika. Šventę pora organizavosi patys. Kiekviena smulkmena buvo sugalvota jų pačių. Laura tikina, jog tokią temą pasirinko būtent dėl šios stilistikos skleidžiamo šiltumo, bei jaukumo. Todėl labai atidžiai rinkosi dekoracijas. Išsiuvinėtos pagalvėlės, pastelinės puokštės, bei jaukumo suteikiančios žvakidės sukūrė nepamirštamo vakaro atmosferą.

www.bruknedizainas.lt

Romantiškos vasaros vestuvės nešykštėjo nei nuostabių, visą gyvenimą išliksiančių akimirkų, nei ypatingos atmosferos. Pasak nuotakos, viskas vyko pagal planą, net oras buvo tarsi užsakytas. Įsiminė šviečianti saulė ir ore tvyrantis jaukumas.

Pats geriausias žodis apibūdinti tiek šventę, tiek ir dieną – ji buvo jauki, kupina meilės, šypsenų, geros nuotaikos ir be abejo romantikos.

LMP-136

Nuotakos suknelę kūrė Viktorija Jakučinskaitė, geriau žinoma Tiulio fėjos vardu. Laurą labiausiai sužavėjo šios dizainerės suknelių lengvumas, bei romantiškas stilius. Plaukus puošė medžiaginiu lankeliu, kuris suteikė jos įvaizdžiui žaismingumo. Paulius dėvėjo klasikinį kostiumą.

LMP-166

Veiksmas. Pokylio vietos pasirinkimą diktavo patogumas. Kadangi daugelis svečių buvo iš Kauno ir Vilniaus, tad viešbutis Margis savo lokacija pasirodė pats priimtiniausias sprendimas. Taip pat patalpų ir aplinkos stilistika atitiko mūsų pageidavimus.

LMP-128

Vestuvių išvakarėse niekaip negalėdami išsirinkti dainos jaunųjų šokiui nusprendėme pirmąjį savo šokį sušokti pagal Bee gees – How deep is your love” dainą. Šiai dainai iki vestuvių nebuvo jokių sentimentų, dabar ji mums prisiminimas visam gyvenimui.

Detalės. Laura ir Paulius savo šventę planavo, atsižvelgdami į kainos ir kokybės santykį, neskirdami konkrečiam dalykui didelio prioriteto – viskas buvo vienodai svarbu, todėl šventė buvo suplanuota itin detaliai, patikint tam tikras veiklas srities profesionalams. Tikriausiai paminėjus fotografo Lino Dambrausko, vestuvių vedėjo Leonardo Pobedonoscevo ir dainininko Ramūno Difarto vardus viskas tampa aišku. Na, bet jeigu vestuvių nuotraukos, scenarijus ir muzika kartais negali būti pavadinti „detalėmis“, pakalbėkime apie tikrai mažas smulkmenas – vestuvinius žiedus, skanėstus, vidurnaktį.

Pauliui labiausia patiko klasikinio stiliaus žiedas, o aš derinau žiedą prie sužadėtuvių žiedelio ir iki dabar jis yra nešiojamas ant to pačio piršto kartu su sužadėtuviu žiedu.

Argi ne puiki idėja praktiškoms nuotakoms? Tuo tarpu, kalbant apie labiau valgomus dalykus svarbu nepamiršti vestuvių meniu, kuriuo rūpinosi Margio viešbutis. Jaunieji rinkosi mažai užkandžių ir dviejų rūšių karštuosius patiekalus – lašišą žuvies mėgėjams ir jautienos kepsnį mėsos fanatams. Tuo tarpu didysis šventės akcentas – vestuvinis tortas buvo paruoštas Tie Kepėjai kolektyvo ir dekoruotas stambiais, minimalistinio stiliaus potėpiais (saldus iš išorės ir gaiviai serbentinis viduje). Svečiams taip pat buvo įtektos saldžios dovanėlės. Vidurnaktį vainikavo stulbinami fejerverkai.

Ar turite patarimų dabar planuojančioms nuotakoms?

Neplanuokite vestuvių pačios. Tikrai samdyčiau vestuvių planuotoją, nes tikrai iki vestuvių buvo streso, nors negaliu sakyti, kad šis blynas buvo prisvilęs. Manau gavosi net labai gerai, bet pagal galimybes siūlau šventę pasidaryti pačioms sau ir patikėti ją profesionalo rankoms.

LMP-105

 

__________

Vestuvių biudžetas: 10 000 € // nuotakos suknelė ir nuometas: Tiulio fėja Viktorija Jakučinskaitė // nuotakos bateliai: Mellisa // nuotakos plaukų aksesuaras: Bijou Brigitte // nuotakos auskarai: Premiere // nuotakos šukuosena ir makiažas: Karolina Taraškevič // jaunikio kostiumas: Suit Supply // jaunosios žiedas: „Auksinė dovanėlė“ // jaunikio žiedas: Premiere // fotografas: Linas Dambrauskas // vestuvių vedėjas: Leonardas Pobedonoscevas // muzika: Ramūnas Difartas // maistas ir pokylio vieta: Margio viešbutis  // spauda, floristika: bruknė // tortas, saldžios dovanėlės svečiams: Tie kepėjai // fejerverkai: „Blikas“