Prancūziškas Jolitos mergvakaris

Tikriausiai visos sutiksite su manimi – mergvakariai yra tos šventės, kurie neįtikėtinai apjungia merginas kvailiojimui ir geram vakarui. Viena tų dienų, kurias prisiminsite visą gyvenimą. Šiandien Baltos Avelės dalinasi Jolitos mergvakario istorija, papasakota jos draugių.

Mergvakaris

“Jolitos mergvakarį ėmėme planuoti prieš 2 mėnesius, atsakingai pasilikdamos laiko netikėtumams. Facebook’e sukūrėme renginio puslapį, kuriame visos diskutavome ir dalinomės idėjomis, kol išsigryninome viziją: svajojome, kad Jolita tą dieną būtų pati laimingiausia ir viską organizavome, atsižvelgdamos į jos pomėgius. Nutarėme, kad šventės tema bus Prancūzijos provansas ir ėmėme galvoti apie savo aprangą, kuri tai atspindėtų – dryžuota, taškuota, raudonai – mėlynai – balta. Žinojome, kad Jolita norėjo jaukios ir elegantiškos šventės, taip pat žinojome apie jos meilę avims, tad nusprendėme surengti provansišką pikniką avelių fermoje.

Mergvakaris

Kiekviena mergina pasakys, kad netikėtai atėjusi šventė nėra pats maloniausias dalykas, todėl nusprendėme nusiųsti Jolitai kvietimą į jos mergvakarį, likus savaitei iki jo. Kadangi norėjome, kad viskas atitiktų mūsų prancūzišką temą, ėmėmės drąsaus prancūzo paieškos, kuris galėtų įteikti puokštę gėlių ir kvietimą tiesiai būsimai nuotakai į rankas. Visa laimė, kad Kaunas yra studentų miestas ir net prancūzai čia atvažiuoja pastudijuoti – radom patį žaviausią vaikiną, kuris, pasipuošęs kostiumu, atrodė lyg iš “Graži Moteris” filmo kadrų. Paprašėm jo perduoti Jolitai puokštę gražiausių bijūnų, voką su kvietimu ir teminę dovanėlę – beretę – kuri turėjo tapti Jolitos aprangos detale per mergvakarį.

Mergvakaris

Išaušus smagiajai dienai, kelios iš mūsų nuvažiavo pas Jolitą kartu su užsakyta visažiste, tuo tarpu likusios plušo avelių fermoje, ruošdamos pikniko vietą. Norėjome, kad maistas atspindėtų Prancūziją, todėl rinkomės bagetes, užtepėles su alyvuogėmis bei bazilikais, kepenėlių paštetą, vytintą kumpį, marinuotas alyvuoges, kaneles bei macaroons.

mergvakaris

Nusprendėme, kad per mergvakarį smagu turėti bent lašą ekstremalumo, todėl iš pažįstamų pasiskolinome didelį amerikietišką pikapą, kuris tapo Jolitos asmeniniu transportu visą vakarą.

Mergvakaris

Pikniko metu žaidėm keletą žaidimų, ragavom ir mėgavomės diena. Visur aplink vaikščiojo avelės ir girdėjosi jų smagus mekenimas – visiška Prancūzija! Atėjus vakarui mergvakaris persikėlė į dar vieną Prancūziška dvasia alsuojančią vietą, tačiau šįkart pačiame Kauno centre – kavinę “Colibri”. Čia mūsų laukė asmeninis baro vadovės, miksologės Giedrės dėmesys ir dvi valandas trukusi kokteilių degustavimo programa. Jolita savo rankomis sumiksavo tikroms damoms tinkantį kokteilį su gėliu sirupu (ar žinot, kokio jis rafinuoto skonio?). Jauki aplinka ir įdomūs pasakojimai apie kiekvieną ragaujamą gėrimą – geresnio vakaro ir būti negalėjo. Nevartojančios alkoholio merginos negalėjo skųstis, nes joms buvo miksuojami tobuliausi virgin kokteilių variantai.

mergvakaris

Prieš vidurnaktį atėjo metas tradicinei priesaikai, kurią kūrėme pačios, todėl visos mirėm iš juoko. Paskutinė stotelė buvo pub’as Kauno senamiestyje, kuriame Jolita jaučiasi beveik kaip namie.“

Jolitos draugės sutiko pasidalinti kvietimo [atsisiųsti] ir mergvakario priesaikos [atsisiųsti] tekstais! Skaitykite ir būkite įkvėptos!

——–