Pamergės irgi nori gyventi!

Kiekviena naujai iškepta nuotaka žino – nuo ištarto “tekėsiu” iki “Taip” yra ilgas ir sunkus planavimo kelias. Baltų avelių komanda yra tam, kad tas kelias būtų kuo tiesesnis ir lygesnis. Ir žinoma tam, kad po dešimties metų vartant savo vestuvių albumą nereikėtų raudonuoti, ar delnu pliaukštelti sau per kaktą. Stilingas paprastumas, prieinama prabanga ir išskirtinės smulkmenos yra mūsų bendromis jėgomis pasiektas rezultatas.

Būsimoji nuotaka, tu esi savo šventės karalienė, tau nėra lygių, tu pati svarbiausia ir gražiausia…bet pamergės irgi nori gyventi! Nesuklysiu manydama, jog prieš savo vestuves esi dalyvavusi šventėje pamergės amplua. Tau jau pažįstami prakaituojantys delnai, pakeliui į nuotakos namus, apžiūrėti jos svajonių pamergių suknelių. Tas tylus “o, ne” išvydus rožinio satino korsetus, siuvinėtus blizgiais karoliukais. Jei vis dėl to, tau vestuvės be pulko – ne vestuvės, yra keletas patarimų, kurie padės išvengti nesusipratimų. Tad mes skubame į pagalbą.

Baltos Avelės sako „Ne“ ryškioms, neoninėms suknelėms. Nėra nieko neskoningesnio už per ryškias pamergių “uniformas”. Taip, žinau, nuomos salone vienintelės vienodos, už padorią kainą suknelės buvo oranžinės ir juodos spalvos derinukas, bet ar tu tikrai nori būti nustelbta? Pulko apranga yra ne tam, kad išsiskirtų iš minios. Pulkas turi atskleisti tavo suknelės unikalumą ir įvesti vieningą detalę su nuotaka. Taip, tu taip pat priklausai pulkui! Vartant vestuvių albumą, visų pirma akys kryps link ryškios masės, kuria tapo tavo draugių burys. Neoninės spalvos galimos nedidelėse detalėse. Baltoms Avelėms patinka ryškių batelių idėja.

dcf5074ebe4010532e5b7f7ba0707911

Sakome “Taip” skirtingoms suknelėms. Nepaslaptis, kad pulko apranga gali apkarsti ne tik pamergėms, bet ir nuotakai. Rasti kokybiškas vienodas sukneles už nedidelę kainą yra sunku. Pritaikyti vienodą siluetą skirtingoms figūroms – neįmanoma. Undinėlės siluetas puikiai atrodys, ant aukštos lieknos merginos, bet ką daryti tavo mylimai 165cm ūgio draugei? Nebijok eksperimentuoti! Nubalsuokite už vieningą suknelės ilgį, paletę ir leisk draugėms išsirinkti pačioms. Jos žino geriau!

Baltos Avelės žavisi individualumą išryškinančiais ansambliais. Mums patinka pastelinės, šifone skendinčios deivės.

10-Ideas-for-Unique-Bridesmaid-Dresses-9

Negalime atitraukti akių nuo šio pulko!

10-Ideas-for-Unique-Bridesmaid-Dresses-5

Balta gali būti tik nuotakos suknelė? Mes manome kitaip.

wedding-bridesmaid-dresses-pinterest-zm1c0nh6

Grožis slypi paprastume. Jei širdyje svajoji apie vienodą pulką, bet finansai riboja tavo pasirinkimus Baltos Avelės pristato vienodų sijonų idėją! Jums tereikės išsirinkti  medžiagą ir modelį. Mums patinka, nes nuotaikingas sijonukas gali būti nešiojamas ne tik vestuvėse, todėl nebus vieną kartą užsidedamas drabužis. Šią savaitę mes žavimės Christian Oth Studio užfiksuotomis žaismingomis pamergėmis.

pamergės

Atrodo nepriekaištingai!

Bridesmaid_Pattern-Skirt_3

Baltos Avelės pranašauja – kitą sezoną į savo paletę įvesime kiek tamsesnių atspalvių. Tai bent prabanga!

 

Būsimoji nuotaka, neprašyk savo pulko dėvėti vienodas uniformas, taip versdama drauges ir seseris slėptis po bankuchenais ir staltiesėmis. Pamergės irgi nori gyventi, nori atskleisti savo individualų grožį ir taip padaryti Tavo šventę ypatingesne. Baltų Avelių verdiktas – laisvę pamergėms! O kaip manote jūs?