Nėriniuotas kvietimas

Pamenu, kaip vaikščiojau su drauge šių metų pradžioj po suknelių nuomos salonus ir ieškojom jai tos vienintelės balčiausios. Nustačiusi žurnalistės miną vis klausinėjau darbuotojų, kokios gi tos šių metų tendencijos. Tikėjausi, kad jų burnos atsivers ir mano galva prisikimš informacijos apie do’s and dont’s. Bet iš tikro viskas, ką jos man pasakė, buvo  – „nėriniai“. Ir nors man rodėsi, kad šita tendencija nėr labai nauja, visgi užsičiaupiau ir pritariamai linkčiojau. Nes argi yra kažkas gražiau už nėrinius? Jei kas ras pasaulyje ką nors labiau elegantiško, tegu man praneša. Dizainerė Aušrinė irgi įsimylėjusi nėrinius ir siunčia Jums dar vieną nemokamą kvietimą! Gaudykit!

pakvietimas zalias

Viršuje matote pavyzdį*, tačiau Jums nebūtina juo vadovautis. Galite pasitelkti vaizduotę, sukurti savą tekstą bei jam pritaikyti naujus šriftus ir spalvas. Dvipusį šio nėriniuoto kvietimo maketą atsisiųskite čia.

Maketas paruoštas taip, kad galėtumėte ant vieno popieriaus lapo atsispausdinti 2 kvietimus iškart. Rekomenduojame spausdinimui naudoti storesnį popierių.

_ _ _ _
* – pavyzdyje naudoti šriftai: Bolina (siųstis), Century Gothic.