Mergvakario žaidimai. Baltų Avelių Top 8

Sugalvoti tinkamus žaidimus mergvakariui gali būti didelis galvos skausmas. Ypatingai dėl to, kad mūsuose bais populiarūs yra tokie žaidimukai, kur merginom atrodo labai kūl priversti nuotaką pardavinėti sausainiukus – pimpaliukus, rinkti treninguotų ežiukų numerius ant savo marškinėlių arba – even worse – pinigus. Jau įsivaizduoju: prieini prie bernų, visa apkarstyta veliumais, ružavais pūkučiais ir mega kablais, ir maldaaaauji duot pinigų. Maždaug tiek, kiek kainuoja tavo savigarba. Ooou, 2 litai. Dėkui, džentelmenai.

Žodžiu, kad panašių svetimų ir savų gėdų nebeapturėtumėt, Baltos Avelės jums kiek pagelbės. Griebkit sąrašą žaidimų ir šlovė savigarbai, kuri, juos žaidžiant, išliks savo vietoje!

1. Draudžiamas žodis
Galgi čia net nėra tikras, išbaigtas žaidimas su laimėtojom ir pralaimėtojom. Gal labiau tiesiog Mergvakario taisyklė. Sugalvokite keletą uždraustų žodžių (pavyzdžiui, vestuvės, *jaunikio vardas*, aš girta, šampė ir pan.) ir susitarkite, kad ta, kuri kažkurį iš jų ištars, gaus baudos tašką (arba turės duoti fantą). Ta, kuri mergvakario pabaigoje bus surinkusi daugiausiai baudos taškų, turės atlikti kokią nors iš anksto visų išrinktą užduotį.

2. Mažos dovanėlės stiprina draugystę
Visos nupirkite po mažą dovaną būsimai nuotakai, kuri jums siejasi su kokiu nors prisiminimu, nutikusiu kartu su nuotaka, ir iš anksto (prieš mergvakarį) supakuokite į vieną didelį paketą, t.y. iš pradžių supakuokite vieną dovaną į popierių, tada dėkite ant viršaus dar vieną dovaną ir vėl supakuokite popieriumi, tada dar vienas sluoksnis ir t.t., kol supakuojamos visos dovanos į vieną didelį paketą. Per mergvakarį visos susėskite ratu, pasileiskite smagią muziką ir per rankas paleiskite didyjį paketą. Kai muzika sustabdoma, ta, kurios rankose dovana, turi išpakuoti vieną sluoksnį, o būsima nuotaka turi atspėt, kuri ir kodėl tokią dovaną nupirko.

3. Apie viską pagalvota
Kadangi sugalvoti, ką tokio smulkaus, bet reikalingo dovanoti būsimai nuotakai gali būti sudėtinga užduotis, kartais praverčia iš anksto nusistatyti temą. Per savo mergvakarį gavau iš kiekvienos merginos apatines kelnaites, kiekviena jas pirko skirtingai mano santuokinio gyvenimo situacijai: nekalbadieniams, pirmai nakčiai ir pan. Jei nenorite pirkti kelnaičių, pagalvokite apie kitus daiktus – nagų laką, papuošalus, skareles, lūpdažius… Arba, galbūt pagalvokite apie konkrečią situaciją ir jai kiekviena nupirkite skirtingą dovaną (pavyzdžiui, situacija „Pirmieji pietūs oficialiam vyrui“, dovanos – prijuostė, samčiai, prieskoniai, receptai ir t.t.). Pagalvokite apie nuotaką, kokie jos pomėgiai. Aš, kaip apatinių maniakė, negalėjau atsidžiaugti mergvakario kolekcija!

4. Vietoj Bilobilio
Mergvakaris yra ta šventė, kuomet į vieną kompaniją susirenka visos geriausios, seniausios, galbūt jau primirštos, galbūt dar būsimos draugės. Todėl nieko nėra smagiau ir jautriau už sentimentalią, moterišką prisiminimų valandėlę. Prieš mergvakarį visos ant popieriaus lapukų surašykite po keletą bendrų prisiminimų, nutikusių su būsima nuotaka: kaip su ja susipažinote, kaip kartu už tvoros rūkėte, kaip aptarinėjot pirmą bučinį, kaip per šimtadienį pasitikot saulę… Tada sumeskite lapukus į skrybėlę / dubenį, leiskite nuotakai traukti ir spėlioti, kuri ką parašė. Prižadam: nubrauksite ne vieną juoko ar graudulio ašarą, o juk mergvakariai tam ir skirti!

5. Daiktų medžioklė
Pasiskirstykite į dvi komandas (galite žaisti ir individualiai, jeigu norisi daugiau ekstrymo) ir susigalvokite (arba būkite iš anksto pasiruošusios) sąrašą daiktų, kuriuos turite susirasti / surinkti / iš kur nors nudžiauti / pasiskolinti ir pristatyti iki mergvakario pabaigos. Daiktus rašykite nesudėtingai gaunamus – selfis su vyru, vyriška kojinė, taurė šampano…

6. Aš niekad
Visos paeiliui sako po dalyką, kurio niekada nėra dariusios gyvenime. Jei kuri nors grupėje yra tai dariusi, pakelia ranką ir išgeria šampano ar kito vartojamo gėrimėlio. Rekomenduojame šį žaidimą pasilikti pabaigai, kuomet visos susipažįsta ir tampa drąsesnės.

7. Priesaika kitaip
Vietoj jau pabodusio priesaikos rašto skaitymo, darykite viską kiek kitaip: liepkite nuotakai pačiai sugalvoti palinkėjimus sau ir užrašyti ant helio balionų / popierinių laivelių / akmenukų, vėliau paleiskite juos į laisvę!

8. Kategorijos
Ant lapukų surašykite keliolika klausimų, susijusių su vestuvėmis, ir abėcėlės raides. Mergvakario metu išsidalinkite bloknotus, išsitraukite klausimą ir raidę, kuria turi prasidėti atsakymas. Pavyzdžiui, klausimas „Ko palinkėtumėte jaunavedžiams?“,  atsakymas turi prasidėti raide „P“. Visos surašykite po vieno žodžio atsakymą, prasidedantį ištraukta raide. Kiekviena paeiliui perskaitykite savo atsakymą, likusios turi nubalsuoti, ar jis į temą, ar nelabai. Tašką gauna tos, kurios užrašo tinkamą ir – svarbiausia – nesikartojantį žodį (vadinasi, jeigu kažkas parašė tą patį, ką jūs – taško negaunate).

Smagaus mergaitiško vakaro!