Mano nuostabusis mergvakaris!

Visos, kurios organizavo ar laukė savo mergvakario, žino, kaip lengva gražią mergaitišką šventę paversti tragikomedija su raudonuojančiais žandais ir žemyn nuleistomis akimis. Baltos Avelės skuba jums į pagalbą ir pateikia keletą sėkmingų mergvakarių istorijų, kurios jus įkvėps drąsos ir pasitikėjimo.

mergvakaris dekoracijos

Nusistačiusios biudžetą žinojome ką galime sau leisti. Savaitę prieš šventę vienos iš jaunosios draugių pagamintą pakvietimą jaunajai įteikė pažįstamas kareivis. Kvietimas atrodė tiesiog puikiai, o nuotaka negalėjo sulaukti savo šventės. Mūsų prioritetas buvo nuotaka. Norėjome, kad ji šią dieną jaustųsi pati gražiausia. Todėl kirpykoje užsakėme šukuoseną ir makiažą. Vestuvės vyko 50-ųjų stiliumi, tad mergvakario tema buvo ta pati. Visos apsirengėme spalvingomis to laikmečio madą atitinkančiomis suknelėmis, jaunosios apdarui iš biudžeto pasiskyrėmę pinigų sumą ir nupirkome žaismingą suknelę. Po kirpyklos jaunąjai buvo užrištos akys, ir prasidėjo kelionė į nežinomybę. Vakarėlis prasidėjo spalvingu pikniku, vienos iš merginų kieme. Medžius nukabinėjome spalvingais popieriniais burbulais, pridėliojome kiekvienos ruoštų užkandžių ir laukėme. Vos nuotakai nuo akių buvo nuimtas raištis prasidėjo šventė. Vaišinomės šampanu su braškėmis, keksiukais bei kitais užkandžiais. Kiekvieną akimirką įamžino nusamdyta pradedanti fotografė (kainavo nedaug, o nuotraukų kokybe buvo patenkintos visos). Visoms atsipalaidavus įteikėme jaunajai dovanas. Kiekviena nutarėme nupirkti kelnaites tam tikrai progai ( pvz. Pirmos nakties, mergvakario, kai vyras būna blogas ir t.t.). Galų gale kai fotosesijos metu visos įsiamžinome su jaunąja, atėjo laikas dar vienai kelionei. Nuvykome prie vandens telkinio, kur jaunoji su kastuvu iškasė duobę nedideliam šampano buteliukui. Sutarėme visos išsikasti lobį po metų. Leidome į dangų jaunosios pasižadėjimais aprašinėtus balionus, plukdėme spalvotus popierinius laivelius su palinkėjimais jauniesiems.  Vakare visos norinčios keliavo į naktinį klubą. Nuotakai nakvynę užsakėme šalia esančiame viešbutyje.”
Skirmantė

50uju stiliaus mergvakaris

“Šis mergvakaris buvo suplanuotas itin greitai ir sklandžiai, nes visos dalyvės buvo linkusios ieškoti kompromisų. Pirmojo susitikimo metu iškėlėme sau du klausimus – data ir pinigų suma, kurią visos sau galėtume leisti. Sutarėme dėl dviejų datų, kadangi nevisos galėjo susitikti, balsavimas dėl tinkamiausios datos vyko facebooke, specialiai mergvakariui sukurtoje grupėje. Dėl aprangos buvo nutarta nešvaistyti pinigų, todėl sumastėme, jog reikia rengtis tai, ką visos turime savo spintoje – Juodos kelnės ir balta palaidinė, juodas švarkelis, varlytė po kaklu, bei sodriai raudonos lūpos. Išsirinkome sodybą, kurioje vyko šventė. Pranešėme nuotakai, kad nieko neplanuotų ir tą dieną lauktų pasiruošusi. Jos atvažiavo pasiimti policijos pareigūnai, kurie įteikė mūsų padarytas nuotraukas, kuriose visas kolektyvas buvo įamžintas kalinių amplua. Pereigūnai informavo jaunąją, jog visos esame įtariamos nusikaltimu. Nuotaka buvo nugabenta į Aleksoto aerodromą, kur jai buvo užsakytas apžvalginis skrydis. Nuotakai nusileidus, visos nuvykome į jos tėvų namus, kur buvo paruošta pavėsinė su vaišėmis, medžius papuošėme bendromis mūsų ir nuotakos nuotraukomis iš praeities. Šventės kaltininkė turėjo atlikti dvi užduotis  – pasakyti, kuriais metais ir kokiomis aplinkybėmis buvo nufotografuoti pastarieji kadrai, ir atsakyti į klausimus apie jos pačios gyvenimą. Tuomet parodėme jai filmuotą medžiagą, kurioje į tuos pačius klausimus atsakinėja jaunasis. Į namus atvyko kirpėja, nuotakai buvo sugarbanoti plaukai, atliktas makiažas. Popiečiui išvykome į žirgyną. Ten vyko fotosesija, jaunoji jodinėjo žirgu. Pavakariui vykome į Žemaitkiemio dvarą, kur vyko dar viena fotosesija. Pavargusios po dienos įvykių lėkėme į sodybą. Ten įteikėme mūsų dovaną – nufilmuotus visų draugų prisiminimus ir palinkėjimus skirtus jaunajai. Padovanojome kraitį (keliaraištis, močiutės žiedas ir kiekvienos dovanėlė su gražia mintimi). Galiausiai atsipalaidavome pirtyje ir sukūrinėje vonioje.“
Aušrinė