Kitokio konfeti idėjos

Štai, kątik įvyko jaudinančios apsikeitimo žiedais ir pirmojo bučinio akimirkos ir visi svečiai klupdami skuba išsirikiuoti, nelyg geriausioj šauktinių kuopoj, bei tinkamai pasveikinti jaunuosius. Ką mesti į orą, jei norite kažko naujo, nematyto, jei esate gamtos ir ekologijos šalininkai? Baltos Avelės Jums pateikia sąrašą idėjų, iš kurio, tikime, išsirinksite sau labiausiai patinkantį variantą. Primename tik viena – balti balandžiai dažnai yra pats blogiausias pasirinkimas (skaitykite čia).

 • Pusryčių dribsniai. Vestuvės anksti ryte? Kodėl gi nepanaudojus spalvingų, lengvų ir, kas svarbiausia, valgomų pusryčių dribsnių! Garantija – nuotraukose šis spalvotas lietus atrodys įspūdingai. Be to, padarysite puotą paukščiams.
konfeti

Nuotrauka: Online Instagram

 • Paukščių lesalas. Subalansuota tikriems gyvūnų mylėtojams. Tegul jūsų šventė tampa švente ir aplink skraidantiems sparnuotiesiems.

 

 • Muilo burbulai. Tikriausiai vienas iš praktiškiausių būdų, kadangi užtikrintai niekas nepribirs nuotakai į šukuoseną arba nepataikys jaunikiui į akį. Svarbiausia – kad vienu metu jų būtų daug. Pasirūpinkite svečiais su gerais plaučiais.
konfeti

Nuotrauka: The Burlap Bride

 • Žiedlapiai. Tradicinis požiūris į konfeti – rožių žiedlapiai. Bet ir čia galima pasitelkti vaizduotę. Tai nebūtinai turi būti rožės, galbūt jūsų vestuvėse vyrauja mėlyna ar balta spalvos – tuomet priskinkite alyvų ar gubojos žiedų. Be to, žiedlapiai nebūtinai turi būti šviežūs, daug praktiškiau į orą mesti džiovintus. Užsimerkite ir įsivaizduokite – violetinis levandų kvapo lietus.
konfeti

Nuotrauka: Style Me Pretty

 • Popierinis konfeti. Paprasta ir greita. Galite nusipirkti konfeti patrankų iš fejerverkų parduotuvių, po Naujųjų metu sutiktuvių tokie dalykai būna smarkiai nukainoti. Arba galite pasidaryti konfeti savo rankomis, prireiks tik skylamušio arba žirklių ir popieriaus. Gamta smarkiai padėkotų, jei naudotumėte senas knygas ar laikraščius.
konfeti

Nuotrauka: Etsy

 • Popkornas. Dalyvaujate vestuvėse kino tema? Kas gali derėti labiau, jei ne popkornas? Saldus,. sūrus, spalvotas.. Pasistenkite nesuvalgyti iki reikiamos akimirkos.
 • Blizgučiai. Blizgančioms ir prabanga tviskančioms vestuvėms tiesiog nupirkite blizgučių (na žinote, tokių žvynelių) iš siuvimo reikmenų parduotuvės. Spalvų pasirinkimas – begalinis. Tereikia sukonstruoti maišelius, į kuriuos įbertumėte saują blizgesio ir išdalintumėte svečiams.
 • Balionai. Gal kiek neekonomiškas, tačiau įspūdingai atrodantis variantas. Jaunųjų garbei – pulkas balioną į orą.
konfeti

Nuotrauka: Brides

 • Lazdelės su kaspinu. Jaučiantiems poreikį kažką pagaminti savo rankomis. griebkite pagaliuką, ant jo galo pritvirtinkite medžiagos juostą. Galite šalia įtaisyti mažytį varpelį. Tinkamas pasirinkimas, norintiems išsiskirti arba ekologijos mylėtojams.
konfeti

Nuotrauka: Offbeat Bride

 • Varpeliai. Kodėl gi nepasitikus jaunųjų skambant galybei varpelių? Duokite kiekvienam svečių po vieną ar net kelis – garsas bus nepakartojamas!
konfeti

Nuotrauka: One Fab Day

 • Popieriniai lėktuvėliai. Dar vienas projektas, turintiems darbščias rankas. Spalvos ir dydis priklauso tik nuo jūsų fantazijos. Pagalvokite – kaip lengva bus viską surinkti ir kokie dėkingi bus miesto tvarkdariai.
konfeti

Nuotrauka: Boho Weddings

 • Rudeniniai lapai arba klevo sėklos. Tobulas akcentas rudeninėms vestuvėms – lapai bus fanastiškas spalvotas akcentas, o klevo sėklos (na žinote, tie mažyčiai malūnsparniai) krisdamos sukuria nuostabų efektą.
konfeti

Nuotrauka: ME Photography

Taigi, aišku tik viena – į orą mėtyti galima beveik bet ką. Pasitelkit vaizduotę, derinkit prie savo vestuvių temos, prie spalvų, prie požiūrio į gyvenimą!