Kalėdų dekoras 2015 metais. 2 dalis

Tęsiame temą apie Kalėdų dekorą per šių metų šventes. Pirmąją dalį rasite čia, o dabar toliau apžvelgsime, kokiais motyvais ir simboliais derėtų pasipuošti stalą, eglutę, namus.

  • Jau pirmojoje dalyje apie Kalėdų motyvus minėjome, jog ant bangos yra pavasaris. Dar vienas to įrodymas – rojaus paukščiai. Tai visiškai naujas Kalėdų gyvūnas, lygiai kaip elniai, nukonkuravęs pelėdas ir laputaites. Todėl puošiant namus rojaus paukščių tema svarbu ryškios spalvos, plunksnos, egzotika. Paberkite ryškių plunksnų ant stalo ar, netgi dovanojant dovanas maišeliuose, pripildykite juos plunksnomis.
kaledos dekoras

Nuotrauka: Home Decorators

  •  Biblijiniai motyvai: Kristaus gimimo atvaizdai, trys karaliai, tvartas, avinėliai. Dažniausiai šie akcentai matomi žvakidėse arba tiesiog statulėlėse.
kaledos dekoras

Nuotrauka: Decoist

kaledos dekoras

Nuotrauka: Pinterest

kaledos dekoras

Nuotrauka: Waltzing Matilda

  • Kūrybingieji advento kalendoriai. Nepamirškime, kad šiais metais karaliauja rankdarbiai ir pasinerkime į fantazijas: kibiriukai, lapukai, medžiagos skiautės, kišenėlės…
kaledos dekoras

Nuotrauka: NoBIGGIE

kaledos dekoras

Nuotrauka: Pinterest

kaledos dekoras

Nuotrauka: Willowday

  • Plokščios eglutės. Dėl įvairiausių priežasčių žmonės ima ieškoti alternatyvų įprastai eglutei – šiais metais ypač populiarios plokščios žaliaskarės, kuomet rankų darbo medis iš vielos, lentelių, lempučių, kabinamas tiesiai ant sienos.
kaledos dekoras

Nuotrauka: Nicety

kaledos dekoras

Nuotrauka: a Merry Mishap

  • Šlovė lemputėms! Jos išgyvena tikrų tikriausią renesansą. Dėkite jas visur: į butelius, varpus, dėžutes, stiklainius, vyniokite aplink dažytus pagaliukus ir viską įdėkite į stilinę vazą. Dominuoja aukso ir sidabro atspalviai.
kaledos dekoras

Nuotrauka: Making Lemonade

kaledos dekoras

Nuotrauka: Wedding High

kaledos dekoras

Nuotrauka: Brit + Co

Puoškitės, ruoškitės! O mes ne už ilgo papasakosime apie Kalėdų spalvas – kokias rinktis, kad viskas atrodytų tobula.