Gėlėmis kvepiantis kvietimas

Argi ne nuostabus metas ta vasaros pradžia? Tikriausiai visi sakysit „neee, šalta, kas čia per vasara“. Bet negi iš tikro ji tokia šalta? Šalia mano namų yra viena spaustuvė, kurios kieme auga tiesiog pavyzdinis sodas – su keliais rožių krūmais, su erškėtrožėm, su įvairiausiais augalais. Dabar yra tas laikas, kai viskas veši ir žydi. Ir taip stulbinamai kvepia, dievaži. Net mano šienligei uždrausta reikštis, kai einu pro šoną. Kvėpuoju tą sunkų aromatą gilyn į save, kad kuo ilgiau liktų. Panašių potyrių vedina, tikriausiai, ir mūsų dizainerė nusprendė, kad metas kvietime pražydinti ką nors. Žiūrėkit – negi nepajutot rožių dvelsmo? Dar vienas visiškai nemokamas kvietimas Jums!

kvietimas rozes

Viršuje matote pavyzdį*, tačiau Jums nebūtina juo vadovautis. Galite pasitelkti vaizduotę, sukurti savą tekstą bei jam pritaikyti naujus šriftus ir spalvas. Dvipusį šio gėlėmis kvepiančio kvietimo maketą atsisiųskite čia.

Maketas paruoštas taip, kad galėtumėte ant vieno popieriaus lapo atsispausdinti 2 kvietimus iškart. Rekomenduojame spausdinimui naudoti storesnį popierių.

_ _ _ _
* – pavyzdyje naudoti šriftai: Sciptina Pro (siųstis), Century Gothic.