Baltos Avelės atsirado iš svajonės rašyti. Iš pradžių tai buvo tik neapibrėžtas noras išreikšti save bet kokiu klausimu, vėliau, kuomet teko planuoti savo vestuves, viskas susiaurėjo ir išsigrynino. Idėja sukurti Baltas Aveles, kaip ir dauguma kitų idėjų, atsirado dėl poreikio. Lietuvoje nėra daug vestuvių blogų, kurie galėtų konkuruotų su amerikietiškais, importiniais, kur viskas taip paprasta, gražu, kur galima pasiskaityti paprastų žmonių istorijas, eilinių nuotakų nuotykius planuojant ir tuokiantis, kur galima gauti šusnį įkvėpimo, išmokti kaip Kai Ką pasidaryti pačiai. Vėliau viskas savaime peraugo į vestuvių planavimą, dekoravimą, susibūrė tikra komanda.

Baltos Avelės yra lyg viena šeima – juk avelės be vienos avelės jau nebe tokios smagios. Skirmantė ir Gintarė yra atsakingos už vestuvių planavimą ir koordinavimą, o Kristina – dekoravimo asė.

Todėl pagrindinis Baltų Avelių tikslas – tapti Jūsų vestuvių šventės pagalbininkėmis bei idėjų šaltiniu, padėti minimaliomis išlaidomis pasiekti maksimalų rezultą.

Tegul pasiklydusios Baltos Avelės suranda savo kelią į nuostabią šventę!